AutomatykaB2B
Automatyka - portal branżowy

Gospodarka

Dzisiaj kończą się targi CES w Las Vegas

piątek, 12 stycznia 2018 12:33

Targi CES to ogólnoświatowe miejsce spotkań dla wszystkich, którzy dobrze prosperują w branży technologii konsumenckich. Od 50 lat impreza ta stanowi bazę dla przełomowych technologii i jest jednym z etapów globalnego wprowadzania na rynek kolejnych innowacji. Targi elektroniki użytkowej to także pokaz nowego oblicza robotyki, coraz szerzej wkraczającej do biznesu, opieki zdrowotnej i edukacji. Obecnie roboty są coraz inteligentniejsze i bardziej niż kiedykolwiek dostępne.

W tegorocznej edycji technologicznego show w Las Vegas wzięło udział ponad 3900 wystawców prezentujących swoje najnowsze rozwiązania. Walory produktów prezentowali zarówno potentaci, jak i ponad 900 start-upów.

Przyciągające globalnych liderów biznesu targi organizowane są przez stowarzyszenie CTA - Consumer Technology Association. Za pośrednictwem strony www.cesbroll.com zobaczyć można szereg targowych materiałów wideo - relacji, pokazów czy wywiadów - dających pogląd na to, z jakich urządzeń korzystać będziemy w najbliższej przyszłości.