AutomatykaB2B
Automatyka - portal branżowy

Gospodarka

Branża motoryzacyjna i lotnicza zaprasza na wspólne targi ASA Meetings

piątek, 22 grudnia 2017 11:33

Polskie przedsiębiorstwa należące do sektora lotniczego i motoryzacyjnego wykazują ogromny potencjał i bardzo szybko się rozwijają. By dobrze wykorzystać tę sytuację, w przyszłym roku, w dniach 10-11 października w G2A Arena w Rzeszowie zorganizowane zostanie największe w Polsce i Europie Centralnej spotkanie przedstawicieli branży aerospace i automotive - ASA Meetings. W  ramach planowanego wydarzenia odbędzie się ekspozycja firm skupionych wokół branży lotniczej i motoryzacyjnej, jak również spotkania matchmakingowe, których celem jest ułatwienie uczestnikom nawiązania współpracy i rozpoczęcia rozmów biznesowych.

ASA Meetings - Międzynarodowe Targi Kooperacji Dla Branży Lotniczej i Motoryzacyjnej (International Aerospace & Automotive Supply Chain Fairs) to inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego "Dolina Lotnicza" - Krajowego Klastra Kluczowego.

Sektor lotniczy i automotive w Polsce należy do jednego z najnowocześniejszych na świecie, a innowacyjność odgrywa w nim kluczową rolę. Polskie firmy są zorientowane na rozwiązania techniczne stosowane w Przemyśle 4.0. Organizatorzy zapewniają, że warto wziąć udział w nowym projekcie targowym.

źródło: MTP